Kontaktandmed

Kõige kiiremini saab meiega ühendust telefoni või e-maili teel!

icon_widget_image Töötame 7 päeva nädalas! icon_widget_image Teostame töid üle Eesti! icon_widget_image +372 56488089 icon_widget_image info@stonemax.ee
  /  Üldehitustööd   /  Bauroc maja ehitus

Bauroc maja ehitus

Omame pikaajalist kogemust kivitöödega ning oskame soovitada parimaid lahendusi iga projekti ja soovitava tulemuse jaoks. Bauroc plokid on üheks variandiks, kui on soov ehitada energiasäästlik kivimaja või lausa passiivmaja. Passiivmaja tähendab maksimaalselt võimalikku õhutihedust. Seda kontrollitakse õhutiheduse mõõtmise abil, kus n50 ei tohi olla rohkem kui 0.6 l/h. Bauroci tooteid kasutada on üks võimalus, kuidas saavutada õhutihedus juba puhtalt plokkide abil ning ei pea muretsema eri viimistlusvahendite mõju pärast. Õhutihedus tähendab ka paremat soojapidavust ja see omakorda õhemat soojustust ehk säästu mõlema arvelt.

 

 

Bauroc plokid on üheks variandiks, kui on soov ehitada energiasäästlik kivimaja

Bauroc AS on Põhja-Euroopa suurim poorbetoontoodete valmistaja. Nii kõrgele ei kerkita sugugi ilmaasjata, toodete kvaliteedi osas võib kindel olla ning bauroc kivitööd on alati soovitud tulemusega. Ka täislahendus on üheks populaarsuse põhjuseks. Ühe firma toodetest saab tehtud välisseinad ja siseseinad, lae ning sillused ja olemas on ka sobivad liimsegud, tööriistad ja vajalikud kinnitustarvikud.

Tootekataloogis on olemas erinevad paneelid ja sillused, vaheseinaplaadid, U-plokid ja kergplokid. Lisaks nimele erinevad need omaduste ning kasutusotstarbe poolest ehk igale olukorrale leiab parima lahenduse. Toote tugevus- ja soojusisolatsiooni omadused sõltuvad plokkide kuivtihedusest, mis jääb 300 kg/m3 ja 575 kg/m3 vahele. Näiteks sobivad parima helikindluse saavutamiseks tihedamad plokid. Kuna probleemiks ei ole tavapärasest kõrgem niiskustase, on need igati sobiv lahendus vannitubades, saunades, duširuumides ja mujal, kus tuleb arvestada niiskusega. Plokid sobivad hästi ka kõrge tulepüsivuse nõudega seinte ehitamiseks. Kodudes on sellise nõudega kohaks näiteks kaminasüdamikke ümbritsev.

Kivimaja ehitus bauroc plokkidest erineb aastakümnete tagusest ajast oluliselt. Võrreldes klassikalise kivimaterjaliga, on bauroc plokid märkimisvärselt kergemad. Ja samal ajal saab kõiki elemente omavahel sobitada. Plokkide tugevus ja head omadused ning samas kerge kaal on saavutatud plokkide ehitamiseks kasutatavate materjalidega: lubi, looduslik kips, alumiiniumpulber, portlandtsement, peeneksjahvatatud kvartsliiv ning vesi. Poolbetoontoode ei vaja ka järelkivinemist ehk on koheselt kasutatav.

Bauroc kivide ladumine on tehtav läbi aasta – ladumine on võimalik nii suvel, kevadel, sügisel kui talvel. Ladumise hinnad algavad 18 eurot /m2. Ainus asi, millele tähelepanu pöörata, on see, et talvistes tingimustes kasutataks kindlasti talvised liimsegusid – need tunneb ära pakendile märgitud lumehelbe märgi abil. Kõikidel Bauroci plokkidel on üks ots sile, teine ots soontega. Sile ots käib kokku teise ploki soontega otsaga. Algul kantakse liim üksnes horisontaalpinnale. Kui rida valmis laotud, valatakse soontesse plokiliim ning seeläbi saavutatakse ka vertikaalne õhutihedus.

Plokkide ladumisel on võimalik kasutada ka peenmörti või müürimörti, ent mördivuugid võivad tähendada täiendavaid soojakadusid. Seetõttu tasub eelistada plokiliimi. Lisaks tagab plokiliim siledama pinna, mida on kergem viimistleda. Vuugist väljavalgunud liimi saab pärast selle kerget tahenemist lihtsalt kellu serva või pahtlilabida abil eemaldada.

Ladumise hinnad algavad 18 eurot /m2.

  Sinu nimi *
  Sinu e-mail *
  Sõnum
  MEIE KONTAKTANDMED

  Võta julgelt ühendust!

  AMIDOT TRADING OÜ

  Liikva küla, Harku vald, Harju maakond, Eesti

  Telefon: +372 56488089