Kontaktandmed

Kõige kiiremini saab meiega ühendust telefoni või e-maili teel!

icon_widget_image Töötame 7 päeva nädalas! icon_widget_image Teostame töid üle Eesti! icon_widget_image +372 56488089 icon_widget_image info@stonemax.ee
Image Alt
Vundamendist katuseni

Üldehitustööd

Teostame kõiki üldehitustöid

STONEMAX
Vundamentidest katuseni

Üldehitustööd

Üldehitustööd ja eramute võtmed-kätte lahendused

Maja ehitus on protsess, mis koosneb kümnetest või pigem lausa sadadest erinevatest väiksematest sammudest. Paberil planeerimise ja reaalse ehitustöö alustamise vahele jääb ka ehitusprotsessi valik. Valikuid on rohkelt: võtmed kätte maja, tööde tellimine erinevatelt ettevõtetelt või ka tööde osaline tellimine ja ülejäänud ise tegemine. Mida mingi variant tähendab?

Võtmed kätte maja on lahendus, kus kogu töö tellitakse ühelt ettevõttelt, kes vastutab iga viimase kui tööülesande täitmise eest. Järgmiseks võimaluseks on tellida tööd erinevatelt firmadelt. Ja muidugi on ka variant osa töödest ise ette võtta ja omal jõul ära teha. Viimase kahe variandi eelistena nähakse ehituskuludelt kokkuhoidmist. Ise ehitades pole vaja kellelegi palka maksta ehk tasuda tuleb vaid töövahendite kulud. Samas, ka siin tuleb mõelda. Omapäi nokitsemise ajakulu on palju pikem, ehk tööde lõppemine lükkub edasi. Teiseks ei saavuta ise tegutsedes samasugust kvaliteeti, mida suudavad pakkuda professionaalsed kogemustega töömehed. Jah, teatud tööde juures on see okei – tapeedi seinapanek – teiste tööde juures võivad väikesed vead kaasa tuua suuri probleemi – võtame näiteks elektrisüsteemi.

Palgates eri töödeks eri ettevõtjaid, on võimalus valida soodsaimat lahendust pakkuv firma ning seeläbi kulusid vähendada. Kergseinte ehitus ühelt ettevõttelt, plaatimistööd teiselt firmalt ning viimistlustööd hoopis FIElt. Samas pead arvestama, et selle teega võtad peaaegu projektijuhi rolli. Pead teadma, mis töid millal teha, kui palju peab jääma aega erinevate protsesside vahele ning oskama lahendada probleeme, mis võivad ehituse käigus esile tõusta. Eramu ehitus võib olla ootamatult keeruline!      

Võtmed kätte lahendus on mõnes mõttes kõige lihtsam. Ühes hinnapakkumises on koos kogu ehitustöö maksumus, kestvus ning tegemisele kuuluvad asjad. Seda varianti eelistavad tihtipeale ka pangad, et tõestada ehitatava hoone turuväärtuse saavutamist teatud aja jooksul. Muidugi, mitte kõik ettevõtted ei ole panga jaoks sobivad, ent meie saame teha panga jaoks aktsepteeritavaid hinnapakkumisi (olemas MTR registreering). Võtmed kätte lahenduse positiivseks küljeks tellija jaoks on see, et kõik tööd teevad ära oma ala spetsialistid. Tulemus on kiire ja kvaliteetne ning tellija saab oma ajaga midagi paremat ette võtta. Kui maja valmis, saab tellija mööbli oma kohale paigutada ja kasvõi samal päeval sisse kolida. Kõik on valmis!

Stonemax meeskond ehitab ka kivi- ja puitmaju ning teostab erinevaid üldehitustöid. Tihtipeale lüüakse eraldi ehitus ning siseviimistlus. Siseviimistlus tähendab reeglina maalri- ja plaatimistöid, siseuste, treppide, põranda, lülitite ja pistikute, sanitaartehnika jm paigaldamist. Väliselt valminud maja tähendab lõpetatud välisfassaaditöid, paigaldatud katust ja vihmaveesüsteemi ning vajadusel ja projekti järgi ka aknaplekkide lisamist.

 

Loetelu töödest, mida teostame:

 • Vundamentide ehitus (nii lint- kui ka plaatvundamendid)
 • Müüritööd (bauroc ja fibo seinte ladumine)
 • Kipsitööd (kipsseinte ehitus, kipslagede ehitus)
 • Katusetööd (lame ja viilkatuste ehitus)
 • Fassaaditööd (kiudtsementplaatide paigaldus, laudise paigaldus jne)
 • Viimistlustööd (liistude, parkettide, põrandakatete paigaldus)
 • Aedade ja piirete ehitamine (lippaiad, võrkaiad, paneelaiad)
 • Akende ja uste paigaldus 
 • Väravate ja piirete paigaldus
 • Toru- ja santehnilised tööd
 • Plaatimistööd (graniit, keraamiline, kivi)

Lisaks nimetatule võib küsida meie käest ka muid üldehituslikke töid. Töötame nii tunni- kui tükitööarvestusega.

Täpsema hinnapakkumise saamiseks, võtke julgelt ühendust!

 

  Sinu nimi *
  Sinu e-mail *
  Sõnum
  MEIE KONTAKTANDMED

  Võta julgelt ühendust!

  Liikva küla, Harku vald, Harju maakond, Eesti

  Telefon: +372 56488089