Kontaktandmed

Kõige kiiremini saab meiega ühendust telefoni või e-maili teel!

icon_widget_image Töötame 7 päeva nädalas! icon_widget_image Teostame töid üle Eesti! icon_widget_image +372 56488089 icon_widget_image info@stonemax.ee
Image Alt
Rasketehnikaga

Kaeve- ja pinnasetööd

Trasside rajamisest haljastuseni

STONEMAX
Ekskavaatori ja kopp-laaduriga

Kaeve- ja pinnasetööd

Kaeve- ja pinnasetööd kopp-laaduriga

Mida teha, kui on vaja kaevata kraave kommunikatsioonidele ja drenaažidele või teha muid pinnasetöid? Kui ees seisavad haljastustööd, kus on vaja liigutada suurtes kogustes pinnast? Esimesena võib pähe tulla ekskavaator, ent koos sellega ka tõsiasi, et ekskavaatorid on suured, rasked ja ei mahu sugugi igale poole. Õnneks on olemas teine lahendus ja just seetõttu on meie valikus lisaks ekskavaatorile ka kopp-laadur. 

Kopp-laaduri puhul on teguväga võimsa masinaga, mille abil saavad tehtud kõik kaevetööd ning vajalikud pinnasetööd. Väiksemad mõõdud, hea manööverdamisvõime ning kergem kaal tulevad abiks, et pääseda kitsamastesse kohtadesse. Kohtadesse, kuhu suur tehnika lihtsalt ei mahu! 

Kopp-laaduri kasutamine ei tule kasuks mitte ainult tööstuslikus maailmas, vaid ka eramajade juures. Teoorias saab jah kõikideks töödeks kasutada labidat ja musklit, ent see pole alati mõistlik lahendus. Tark planeerimistöö säästab aega ja raha. Kopp-laadur teeb sama töö kordades kiiremini.

Kui tarvis, aitame välja kaevatud materjali ära vedada ning uue täitematerjali kohale tuua.

 

Kopp-laaduri juhiga rent alates 35 eur/h

  Sinu nimi *
  Sinu e-mail *
  Sõnum
  MEIE KONTAKTANDMED

  Võta julgelt ühendust!

  Liikva küla, Harku vald, Harju maakond, Eesti

  Telefon: +372 56488089