Kontaktandmed

Kõige kiiremini saab meiega ühendust telefoni või e-maili teel!

icon_widget_image Töötame 7 päeva nädalas! icon_widget_image Teostame töid üle Eesti! icon_widget_image +372 56488089 icon_widget_image info@stonemax.ee
  /  Kaeve- ja pinnasetööd   /  Kaeve ja pinnasetööd Harku ja Saue vallas

Kaeve ja pinnasetööd Harku ja Saue vallas

Pole midagi teha. Ühel hetkel saab jõud või aeg otsa ning lihtsalt ei jõua labidaga kanalisatsioonitrassi lõpuni kaevata või õigete tööriistadeta haljastustöödega tegeleda. Õnneks on abi lähedal! Kaevetööd Harku vallas, kaevetööd Saue vallas ja kokkuleppel mujalgi, on midagi, mida me hea meelega teeme, abimeheks kopp-laadur Case 695ST.

Tunnihind alates 35 eur + km

Aga kas see kopp-laadur nõrgaks ei jää?

Laadur ees ja kopp taga ehk Case 695ST on tõeliselt universaalne masin, millega saab lükata ja tõmmata, kaevata ja lõhkuda. Erinevalt roomikekskavaatoritest, ei ole masina liigutamiseks ilmtingimata ka treilerit vaja. Jah, pikki vahemaid läbima vast ei kipu, ent objektil ringi askeldamiseks või teisele, lähedal olevale objektile liikumisega, tuleb see täiesti toime.

Väikest Case 695ST masinat ei pea pelgama. Tänu tagasihoidlikematele mõõtmetele mahub see edukalt askeldama ka koduhoovides ja -aedades, mitte vaid suurtel ehitusplatsidel. Täppistööks on masinal olemas planeerkopp – seejuures muudetava töönurgaga – ning suuremate tööde tarvis kaevekopp.

Mida ühe kopp-laaduriga teha saab?

Kaevame vundamente, koorime pinnast, teeme haljastust, kaevame trasse ja üldiselt kõikvõimalikud kaevetööd kopp-laaduriga. Erinevad pinnasetööd, mille alla läheb ka maaparandus ehk näiteks kuivenduskraavide kaevamine aga ka tiigi kaevamine, selle puhastamine või süvendamine. Trasside kaevamine hõlmab endas vee-, sadevee- ja kanalisatsioonitrasside ehitamist; pumpla, maaküttekollektori paigaldamist ja drenaaži rajamist.

Kopp-laaduri tunniarvestus algab Liikva külast, Harku vallast ja tunnihind alates 35 eur + km. Juhul kui soovid rentida kopp-laadurit tavapärasest pikemaks ajaks, võta kindlasti ühendust. Juhiga kopp-laaduri rent ootab huvilisi ka õhtustel aegadel, nädalavahetustel ning riiklikel pühadel, et töö ikka tehtud saaksid! Ning mis on hästi mugav, pakume vajadusel ka pinnase äravedu ehk tõeline kõik-ühes lahendus.

Mõnikord kerkib küsimus, kas ainus variant on tõesti juhiga laaduri rent? Ehk jätaks juhi koju puhkama ning tegutseks ise? Paljud meist on harjunud alati otsima isetegemise lahendusi ja võimalusi. Kindlasti saab ju selliselt raha kokku hoida! Pinnasetööd, kaevetööd ja trasside rajamine on aga valdkond, kus isetegemise soovi tasub hoolega kaaluda.

Kuigi masinat on võimalik ka ise kasutada, tuleb kopp laaduri rent juhiga päris märkimisväärsete eelistega. Tunnihind alates 35 eur + km tähendab, et sul endal ei ole vaja kulutada aega masina tundmaõppimisele, juhil on töövõtted selged ning tema töö tulemus kvaliteetne. Ise tegutsedes võib küll leida odavama tunnihinnaga lahenduse, ent masina tundmaõppimiseks ja omapäi katsetamiseks kulub lõppkokkuvõttes sedavõrd rohkem aega, et lõpptulemusena maksad suisa rohkemgi!

  Sinu nimi *
  Sinu e-mail *
  Sõnum
  MEIE KONTAKTANDMED

  Võta julgelt ühendust!

  AMIDOT TRADING OÜ

  Liikva küla, Harku vald, Harju maakond, Eesti

  Telefon: +372 56488089